D100 Karayolu Üzeri, Merkez/Bolu +90 374 222 0 777
Soylu Otel
#

Bolu Gölcük Tabiat Parkı

Bolu'nun 13 kilometre güneyinde yer alan Gölcük Tabiat Parkı, şehir merkezine yakınlığı ve doğal güzellikleri ile Türkiye'nin en popüler turistik yerlerinden biridir. 1217 metre rakımda bulunan göl, 4,5 hektarlık bir alana sahiptir ve çevresi yaklaşık 1300 metredir.


Gölün etrafı çam, göknar, kayın, gürgen ve karışık türde ağaç türleri ile kaplıdır. Bu ağaçlar göle eşsiz bir güzellik katmaktadır. Gölün içinde ise yayın balığı, sazan ve alabalık gibi balık türleri yaşamaktadır.


Gölcük Tabiat Parkı, yılın her mevsimi ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme imkanı sunmaktadır. Yaz aylarında göl çevresindeki piknik alanları ve mesire alanları ziyaretçilerle dolup taşmaktadır. Kış aylarında ise göl çevresindeki kar manzarası eşsiz bir güzellik sunmaktadır.


Bolu Soylu Otel

Gölcük Tabiat Parkı'nda yapabileceğiniz aktiviteler şunlardır: Piknik yapmak, Kamp yapmak, Bisiklet sürmek, Doğa yürüyüşü yapmak, Balık tutmak,
Gölcük Tabiat Parkı'na ulaşım oldukça kolaydır. Bolu şehir merkezinden kalkan minibüsler ile göle ulaşabilirsiniz. Gölcük Tabiat Parkı, Bolu'yu ziyaret edenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden biridir. Doğal güzellikleri ve aktivite seçenekleri ile ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.


Soylu Otel, Bolu şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Şehrin tüm doğal güzelliklerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.