D100 Karayolu Üzeri, Merkez/Bolu +90 374 222 0 777
Soylu Otel

Soylu Otel

Modern tarzda döşenmiş 64 adet konforlu odası, her türlü donanıma sahip toplantı salonları, ziyafet ve benzeri organizasyonlar için Soylu otel siz değerli konuklarımızın hizmetindedir.

Bolu iş ve finans merkezi olan şehrin merkezinde D-100 karayolu yanında ulaşımın çok yakın olduğu şehir merkezine yürüme mesafesinde ulaşımı çok kolay bir otel konumundadır.

Misyon ve Vizyon
Misafirlerimize özgün hizmetler sunarak unutulmaz bir konaklama imkanı sağlamak, Marka değerimizi yükselterek otel konseptimizde de paydaşlarımızın ilk tecihi ve sınıfının en iyisi olmak.Soylu Otel

Bolu'nun kalbinde, doğal güzelliklerle çevrili.

Soylu Otel, Türkiye'nin kuzeybatısında, Karadeniz Dağları'nın eteklerinde yer alan Bolu şehrinde yer almaktadır. Şehrin merkezinde yer alan otel, restoranlara, mağazalara ve turistik yerlere kolay erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca Abant Gölü, Yedigöller Milli Parkı ve Kartalkaya Kayak Merkezi gibi Bolu'nun doğal güzelliklerine de yakın bir konumdadır.
Soylu Otel, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir. Otel, geniş ve konforlu odalara, güler yüzlü ve yardımsever bir personele ve çeşitli olanaklara sahiptir. Otel bünyesinde bir restoran, bar, spa ve fitness merkezi bulunmaktadır. Restoranda dünya mutfağından lezzetler sunulurken, barda çeşitli içecekler ve atıştırmalıklar servis edilmektedir. Spa merkezinde rahatlatıcı masajlar ve cilt bakımları yaptırabilir, fitness merkezinde formunuzu koruyabilirsiniz.